10. 2. 2011 - Irena Obermannová v říčanské knihovně

Tentokrát jsme do knihovny pozvali spisovatelku a scénáristku Irenu Obermannovou. Tato autorka už má na svém kontě jedenáct knih. Debutovala knihou Frekvence Tygra v roce 1996, velký úspěch měla její kniha Deník šílené manželky, která byla i zfilmována a její zatím posledním dílem je Láska jako Řím.

Její romány jsou o ženách a ženství, o těch pravých mužích, o manželství, o mateřství, o dětech, o lásce i o penězích. Sama přiznává, že jsou autobiografické, ale určitě jsou vtipné, čtivé a svěží. Nenechte se mýlit, tato inteligentní četba není určena pouze příslušnicím slabšího pohlaví. Určitě se při ní pobaví nejeden citlivý, správný čtenář (muž).

Povídání se konalo v našem oddělení pro dospělé na Masarykově náměstí ve čtvrtek 10. února 2011, v 18.00 a přišel rekordní počet zájemců (či spíše - v drtivé většině - zájemkyň).

Eva Rýcová