Charlotte Link: V údolí lišek

Autor/ka recenze: Petra Žáčková

Ryan Lee je mladý muž, který měl celý život před sebou, ale zkrátka to ,,zpackal“. Byl několikrát v podmínce za krádeže, rvačky a jiné přestupky. Nyní se rozhodl svůj život změnit od základů a začít znovu, s čistým štítem. Avšak než by se tak mohlo stát, musí splatit dluh, který nemá jen tak u leckoho, ale u Daimona, nebezpečného Daimona. Dluží mu 20 000 liber, ale kde je vzít? Ryan je naprostý amatér, jeho kurátor ho již vysekal z tolika nepovedených krádeží a další si nemůže dovolit, neboť tentokrát by již určitě ve vězení skončil. Ryanovi muselo proto asi přeskočit, když se jednoho odpoledne rozhodne unést mladou ženu z parkoviště a vydírat jejího manžela. Unést Vanessu Willardovou se mu podaří, aniž by ho někdo viděl. Mladou ženu ukryje v bedně ve své tajné jeskyni, kde si hrával jako malý chlapec. Než se však dostane k plánovanému vydírání, přijde si pro něho policie a Ryan je tak přeci jen odsouzen k pobytu ve vězení – obvinění: ublížení na zdraví při hospodské rvačce. Ale co se stane s Vanessou? Zachrání ji někdo nebo se dokáže osvobodit sama?

prohlédnout knihu v katalogu