14. 9. 2022 Malování na rynku

V roce 2022 proběhlo již dvacáté čtvrté malování. Z důvodu deště musela být akce přesunuta do Kulturního centra Labuť. Děti kreslily obrázky na téma: Namaluj, čím chceš být, až budeš velký. Obrázky jsme si vystavovali a prohlíželi. Děti moc krásně malovaly a za svůj obrázek dostaly bonbón. Letos na akci přišlo 550 dětí a učitelů.
Děti chtějí být: princeznou, majitelem penzionu, lampářkou, řidičem létajícího balónu, hasičem, veterinářkou, kadeřnicí, fotbalistou, farmářkou, ochráncem přírody, zpěvačkou, soudkyní, myslivcem, vílou na obláčku, knihovníkem, zoologem, youtu-berem, řidičem tramvaje, jaderným fyzikem, prodavačkou, vojákem, policistou, statkářem, závodníkem na koních, zubařem, výhercem, nehtařkou, být doma, cukrářem, tenistou, IT
 pracovníkem, právníkem, harfenistkou, učitelkou, programátorem, zpěvačkou, stavbyvedoucí, letuškou, ředitelem firmy, popelářem, námořníkem, hercem, instalatérem, novinářem, sestřičkou, klavíristkou, recepční, kuchařkou, baletkou, vlakvedoucím, řidičem vlaku, lékárnicí, prodavačem v Lídlu, kavárnicí, opravářem televizí, automechanikem, doktorkou, pilotkou letadla, chovatelkou koní, pizzařem, pracovníkem v ZOO, květinářkou, kouzelníkem, včelařem, rybářem, pošťačkou, potápěčem, jeskyňářem, gymnastkou, masérem, architektem, řidičem, prodavačem vánočních kaprů, chovatelkou psů, kadeřníkem, fyzioterapeutem, zlodějem, ale jedině tehdy, když ho nechytí, barmanem, tankistou, pohřebákem, světoběžníkem, bubenicí, návrhářkou interiérů, výrobcem zbraní, trenérem, prodavačem plyšáků, prezidentem, hackerem, střihačem psů, žokejkou, dokumentaristkou, vynálezcem, majitelem odtahovky, archeologem, truhlářem, cvičitelkou psů, pekařem, cirkusačkou a třeba zahradní architektkou.