Dětský čtenářský klub

Dětský čtenářský klub bude již naposledy první čtvrtek v měsíci na oddělení pro děti, a to 6. 6. 2019. od 16 hodin.

Poté bude nahrazen Novým dětským čtenářským klubem, který bude vždy v úterý od 17 do 18 hodin v Husově knihovně Říčany na oddělení pro děti. Děti se v knihovně budou moct zapsat do nového klubu, který bude probíhat v úterý v maximálním počtu deseti dětí. Nejprve bude otevřen pouze jeden klub, vždy první úterý v měsíci. Pokud bude větší zájem, otevřeme následně další klub další úterý v měsíci. Klub bude probíhat v knihovně v době, kdy máme pro veřejnost zavřeno. Na klub budou mít přístup pouze přihlášené děti, bez přístupu rodičů a sourozenců. Děti si během klubu budou moct vrátit a půjčit knihy. Za odměnu bude dětem po absolvování klubu v červnu knihovnou darováno malé překvapení, ale bude potřeba, aby dítě klub navštívilo alespoň šestkrát během školního roku. V Novém dětském čtenářském klubu bude dětem čteno z jedné knihy, budeme s knihami dále pracovat, povídat si o nich a bude čas i na samostatné čtení. Klub bude knihovnou poskytován zdarma. Více informací, vám poskytneme na oddělení pro děti.